יצירת פינות פנאי עם פוטונים

ריהוט הוא חלק בלתי נפרד מאכלוס החלל וחשוב לתכנן מראש איזה ריהוט ייכנס לבית, במיוחד כשמדובר בחללים צפופים או קטנים יחסית, מצומצמים בפתחי תאורה טבעית, כיוון שאז האפקט של כל רהיט מרשים ובולט יותר.
דירות מחולקות או דירות סטודנטים, למשל, יאוישו לרוב בריהוט מינימליסטי, נייד, שקל לשנע בחלל, בעל מראה אוורירי וקליל.
זו הסיבה ששילוב של פוטונים אידיאלי למרחבים צרים כאלה – הפוטונים מהווים דוגמא לפריטי עיצוב מינימליסטיים וקלילים.
בין אם מדובר בדגמי פוטון הנפתחים למיטה ושבים למצב של ספה, כורסאות פוטון ופינת ישיבה ממזרן פוטון. הפוטונים נחנו בתכנונם ובעיצובם באיכויות מגוונות ואפקטיביות – נוחות שינה ונוחות ישיבה, קלות הזזה, תחזוקה פשוטה, עמידות גבוהה. הפוטון מורכב ממזרן פוטון שניתן להזמין בדרגות קושי שונות כולל מזרן פוטון אורטופדי כולל בסיס עץ. ניתן בקלות ליצור פינות אירוח או פינות פנאי בבית או בכל חלל על ידי שילוב של פוטונים – מזרן ללא בסיס, מיטת פוטון נפתחת לאורחים, כורסת פוטון נדנדה, סלון שלם המבוסס על פוטונים. יש אפשרות להזמין פוטונים במגוון רחב של צבעים כדי להוסיף קצב ושמחת חיים למרחב ואפשר להוסיף לסלון או לפינת הפנאי גם שולחנות, כריות דקורטיביות, שטיחים, וילונות וכל אלמנט שישתלב עם הפוטונים שמככבים בחדר.

מערכת ישיבה פוטון 2+3 אוסקה - פוטון העיר/האוס אין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>