טיפים לעיצוב חדרי אורחים

כל חג הוא סיבה לחגיגה אבל בפסח חווית האירוח מועצמת משמעותית. אנו נוהגים לארח את היקרים לנו מכל לסעודת ליל סדר מושקעת ולבלות בחברתם שעות רבות.
היות וליל הסדר מסתיים לעתים בשעה מאוחרת מאוד, רבים בוחרים ללון אצל קרוביהם וכאן נכנסת לתמונה משימת עיצוב חלל האירוח. ניתן להקצות חדר ייחודי ולהפוך אותו לחדר אורחים או לשדרג חדר מסוים רק למטרת אירוח באופן זמני.

לפניכם מספר טיפים לעיצוב חדר אורחים מזמין:

הספה שהופכת למיטה

ריהוט רב תכליתי משחק תפקיד חשוב במלאכת העיצוב, כיוון והוא נותן בקלות אפשרות לשנות את החלל לפי הצרכים. מיטת פוטון המתקפלת לספה מהווה פתרון אולטימטיבי לכך, אפשר לבחור בין 2 מצבים: ספת אירוח מסוגננת ומיטה נפתחת (ובדגמים מסוימים אפשרות נוספת של הרמת ראש) וכך, הספה אינה תופסת מקום רב במרחב. בנוסף, ישנה אפשרות לבחור את דרגת הקושי של הפוטון האורטופדי כמו למשל, קושי רך, בינוני או קשיח.

הצבעוניות אף היא ניתנת לבחירה כך שניתן להזמין כיסוי לפוטון בצבע הרצוי על-פי הצבע הדומיננטי בחלל. כמו כן, יתכן ותרצו להוסיף לספת-מיטת הפוטון גם כורסה מתנדנדת או לחילופין, להזמין מראש מערכת ישיבה הכוללת ספה תלת מושבית הנפתחת למיטה וכן ספה דו מושבית.

אביזרים העושים את ההבדל

מומלץ לבחור גוונים מרגיעים לחדר האורחים, על מנת לשמור על חזות קלאסית ורלוונטית לאורך זמן. אפשר להוסיף ארון או פיתרון אחסון לבגדים של האורחים, שטיח נעים למרגלות המיטה או הספה הנפתחת. רעיונות נוספים: כוורת עם ספרים או מגזינים, דקורציות כמו שלטי עץ עם משפטים מעוררי השראה, תמונות של נופים, נרות ריחניים בגוונים המתמזגים בצורה הרמונית בחלל, וילונות רכים, מראה עם מסגרת מרשימה – פריטים משלימים פונקציונאליים ואסתטיים כאחד.

מערכת ספות מיטות פוטון

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>